10.6.11

e.l.f. konkurrence

Vi er rigtig glade for at kunne sætte denne konkurrence igang herinde - én af jer har nemlig chancen for at vinde nogle fine produkter fra eyes lips face - også kendt som e.l.f.
I samarbejde med e.l.f. giver vi en Mineral Booster (shimmer), en Super Glossy Lip Shine SPF 15 i farven Pink Kiss og en Studio Blush Brush, til én heldig vinder.

Alt i skal gøre for at deltage er at 'synes godt om' e.l.f. på Facebook lige her (hvor i bl.a. vil blive opdateret om kommende events, konkurrencer m.m.) og derefter skrive jeres navn og email-adresse her i kommentarfeltet. Voila!

Vinderen vil blive fundet ved lodtrækning onsdag d. 15. juni.

BEMÆRK: VINDEREN ER FUNDET!

86 kommentarer :

  1. Øv, hvor ærgeligt.. Jeg er ikke på facebook, så kan jeg vel ikke være med? :)

    SvarSlet
  2. Kristian Hindø
    k.hindoe@hotmail.com

    :-)

    SvarSlet
  3. Carolina S.
    cschmidt09@gmail.com

    SvarSlet
  4. Navn: Astrid Emilie Løje

    E-mail: astrid_loje@hotmail.com

    SvarSlet
  5. Kristine Andersen
    krastonse@hotmail.com

    SvarSlet
  6. Nyder at følge jeres blog!

    /Karoline
    karolinekh@hotmail.com

    SvarSlet
  7. Sofie Louise
    stenten13@gmail.com

    SvarSlet
  8. Sandra
    sann_0013@hotmail.com

    SvarSlet
  9. Sille Stausholm
    b-bille@hotmail.com

    SvarSlet
  10. Sibilla

    sibilla.molinari@gmail.com

    SvarSlet
  11. Lea Gregersen
    leag@live.dk

    :)

    SvarSlet
  12. Fedt... :)

    Louise Cecilie & louise1990louise@hotmail.com

    SvarSlet
  13. Julie Richardson

    julie.josefine@hotmail.com

    SvarSlet
  14. Fed konkurrence! :)

    Quyen
    quyen-hoang@hotmail.com

    SvarSlet
  15. Denne kommentar er fjernet af forfatteren.

    SvarSlet
  16. Denne kommentar er fjernet af forfatteren.

    SvarSlet
  17. Marie Strøyer Glarborg
    marieblogger@hotmail.com

    SvarSlet
  18. Ditte
    detdittes@hotmail.com

    SvarSlet
  19. Christiane

    cpc_77@hotmail.com

    SvarSlet
  20. Nu vil jeg sgu også vinde noget! Nå :)

    Sarah Winther
    sarah.winther@hotmail.com

    SvarSlet
  21. Kristiane Westerboe

    kristiane.w@hotmail.com

    SvarSlet
  22. Louise

    Louise2882@gmail.com

    SvarSlet
  23. Birdie
    Birthe Rostgaard Nygaard

    birthe.gug@live.dk

    SvarSlet
  24. Anne Guillouet

    anne@hvidested.dk

    SvarSlet
  25. Anne Jacobsen

    balling.jacobsen@gmail.com

    SvarSlet
  26. Dana Cotong
    dana_cotong@hotmail.com

    SvarSlet
  27. Jeg er helt klart med!
    Mette Mortensen
    Mail: mmeo5@hotmail.com

    SvarSlet
  28. Sofie Bjerregaard Thomsen
    sofiethomsen96@hotmail.com
    :-)

    SvarSlet
  29. Denise Pedersen

    samo95@live.dk

    SvarSlet
  30. Louise Dreyer

    louisedreyer@hotmail.com

    http://lenoirblog.wordpress.com/

    SvarSlet
  31. Lise Wedege Kristensen
    lille1995@hotmail.com

    SvarSlet
  32. Jeg deltager gerne :)

    Helle Ungermann
    hungermann@gmail.com

    Er allerede fan af e.l.f. på facebook.

    SvarSlet
  33. forkert email!

    Ninna Kirkegård
    ninnakirkegaard@gmail.com

    håber det går :-)

    SvarSlet
  34. Fedt! :-)

    Lullumut
    lullumut@gmail.com

    SvarSlet
  35. Lækker Give-Away, wow...Jeg er da klart med!!! Rigtig god Pinse..:)

    Betina Zachariasen
    betinaz@gmail.com

    SvarSlet
  36. Anna S
    Anna.sjalin@gmail.com
    Annasjalin.blogspot.com

    SvarSlet
  37. Lækkert!

    Maja S.
    HelloBraceface@hotmail.com


    www.maerkvaerdig.blogspot.com

    SvarSlet
  38. Ida Brandt Dam

    idabrandtdam@hotmail.com

    SvarSlet
  39. Mette - mette.vinter@hotmail.com

    SvarSlet
  40. Caroline Reiter

    cvr_1994@hotmail.com

    SvarSlet
  41. Tanne Morville

    tanne.morville@gmail.com

    SvarSlet
  42. Emilie Glismand

    emilie.glismand@gmail.com

    SvarSlet
  43. Melissa M
    m-eli20@hotmail.com

    SvarSlet
  44. Virkelig fed blog! :)

    Dagmar Eline larsen
    -dagmar.larsen@gmail.com

    http://dagmarelines.blogspot.com/

    SvarSlet
  45. Var allerede fan!

    Emma S
    enaldal@hotmail.com

    www.eemmaass.blogspot.com

    SvarSlet
  46. Katrine Fink
    katrinenyby@hotmail.com

    SvarSlet
  47. Super fed konkurrence! Synes godt om, og her er min email.
    Lundmoeller@live.dk
    xoxo, Camilla M.

    SvarSlet
  48. Vil meget gerne være med :) kvium75@gmail.com

    SvarSlet
  49. Klara Bloch
    klara.bloch@gmail.com

    SvarSlet
  50. Ditte Sørensen
    Ditteisawesome@hotmail.com

    SvarSlet
  51. Maria Greve

    mariagreve@hotmail.com

    SvarSlet
  52. freja willkan :)

    fwillkan@gmail.com

    SvarSlet
  53. Sara J.
    sara_smile@ofir.dk

    SvarSlet
  54. Olivia Myrthue

    ol_86@hotmail.com

    SvarSlet
  55. Hvor lækkert! :-)

    Amalie Ancher
    Amalie_ancher@hotmail.com

    SvarSlet
  56. hvor dejligt, elsker Elf produkter :-)

    Maria Louise Dam Sørensen

    peacefulltigerblood.hotmail.com

    SvarSlet
  57. Anna Dinh

    annadinh94@hotmail.com

    SvarSlet
  58. Katrine Højer
    Katrine_ringsted@hotmail.com

    SvarSlet
  59. Cathrine Baekgaard:).
    Cathrine.baekgaard@hotmail.com.

    SvarSlet
  60. Mathilde Johannisson
    Tutte_styrer@hotmail.com

    SvarSlet
  61. Cathrine Autzen
    tiner@mail.dk

    SvarSlet
  62. Sara Hegelund Fischer.

    sara94_8@hotmail.com

    SvarSlet
  63. jeg er med
    kirsten aakerman
    kirstenaakerman@hotmail.com

    SvarSlet
  64. Rikke Nissen Westesen
    Rikkewestesen@hotmail.com

    SvarSlet
  65. elsker deres produkter, især deres børster.

    Johanna dalland
    johanna.sorgenfrei@live.dk

    SvarSlet
  66. Håber jeg vinder..
    Karen
    Karenlund@forum.dk

    SvarSlet
  67. Christina

    Ga-stiina@hotmail.com

    Og kom så god vinder karma!!!

    SvarSlet
  68. Super lækre præmier! Mit navn er Olivia Maegaard Nielsen og min email er oliviamaegaard@gmail.com

    xx Olivia

    snapshot-olivia.blogspot.com

    SvarSlet
  69. Det må da prøves :)
    Frk.N og frkjensensblog@gmail.com

    SvarSlet
  70. Navn: Hanne Nielsen
    Mail: skrub@mail-online.dk

    SvarSlet
  71. Emilie Nissen
    Emiliesoeholmnissen@gmail.com :-)

    SvarSlet
  72. LÆKKER konkurrence!!

    Har netop "synes godt om" - og er allerede spændt! ;-)

    Venligst, Helene Bøtker
    heleneboetker@gmail.com

    SvarSlet
  73. Ej hvor nice! elsker bare E.L.F.'s billige, men samtidige gode produkter! :-)
    Emilie K. Larsen, Emiliek.larsen@gmail.com

    SvarSlet
  74. Skønt med sådan nogle fine basic produkter!
    Christine Miranda Kongsrud
    christinemirandakongsrud@gmail.com

    SvarSlet
  75. Navn: Loouise Bryant
    E-mail: Loouisebryant@aol.com :-)

    SvarSlet
  76. Johanne Made

    johmade@gmail.com

    P.S.
    Fed konkurrence! :-)

    SvarSlet
  77. Natascha Maja R.

    nataschamaja@gmail.com :)

    SvarSlet
  78. Maja Helene Thomsen

    maja-thomsen@live.dk

    SvarSlet
  79. Uhh, sikke er dejlig idé <3

    : Anna Wied
    : a-fleur@hotmail.dk

    SvarSlet
  80. claudialindegaard@gmail.com
    ej en dejlig klar-til-sommer-og-festival-konkurrence.
    krydser fingre.

    SvarSlet
  81. Klara Pauline Søgaard Jensen

    pauline.klara@gmail.com

    SvarSlet
  82. Nikoline Pedersen
    nikoline.p@hotmail.com

    SvarSlet
  83. Clara Lervad
    claralervad@hotmail.com

    SvarSlet
  84. Fed konkurrence!

    hilsen Nanna
    nanna_lauridsen@hotmail.com

    SvarSlet
  85. Hurra - fed konkurrence :)

    Michelle
    sothisseason@gmail.com

    SvarSlet